OmniAttend Broşürü

OMNIATTEND

OmniAttend, mobil teknolojiler kullanarak geliştirilmiş modern yoklama takip sistemidir. Öğrenciler ve öğretmenler, akıllı telefonlarına yükleyecekleri OmniAttend uygulamasını kullanarak yoklamalarını otomatik olarak gerçekleştireceklerdir. OmniAttend akıllı uygulaması bluetooth teknoloji sayesinde öğrenci ve öğretmen yoklama bilsini sınıf içerisine yerleştirilecek OmniAttendReader okuyucu aracılıyla yoklama bilgisini OmniAttend Server veya OmniAttend Cloud sunucusuna aktaracaktır. Bu sayede anlık yoklama bilgisi takip edilebilmektedir.

OmniAttend Server ve OmniAttend Cloud bulut sunucuları yoklama kayıtlarının tutulması ve raporlanması görevlerini gerçekleştirir. Kullanımı kolay arayüzü ile kullanıcı ve okuyucu konfigürasyon yönetimi sağlanır.

OmniAttend Okuyucu

OmniAttend Reader düşük güç tüketen ve hem ethernet/wifi sunucu bağlantısı hem de bluetooth ile akıllı telefonlara bağlantı sağlayarak yoklama bilgisini toplayabilen gelişmiş bir okuyucudur.

OmniAttend Mobil

OmniAttend Mobil uygulaması sınıf i.erisinde yer okuyucular ile iletişim kurarak öğrenci ve öğretmen yoklama bilgisini bluetooth aracılıyla sisteme aktarır. Anlık yoklama bilgisini öğretmenlerin akıllı telefonlarından erişmesini sağlar.

OmniAttend Sunucu/Bulut

OmniAttend Server/Cloud sunucu çözümleri ile sistem yönetim ve depolama servisleri gerçekleştirilir. Esnek yapılandırma sayesinde mevcut sunuculara veya bulut tabanlı sunuculara yükleme olanağı sağlanır.

Genel Özellikler

OmniAttend in genel özellikleri:

  • Okuyucuların uzaktan yönetimi
  • Konfigüre edilebilir yoklama toplama
  • Yoklama başlangıcı ayarlayabilme
  • Yoklama bilgilerinin ayarlanabilmesi
  • Online/Offline çalışabilme
Image
Copyright © 2016 Sigun, Inc.