Biz Kimiz

Sigun Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş 2014 yılında Mühendislik ve AR-GE Şirketi olarak kurulmuştur. Başta Devlet kurum ve kuruluşları ile özel sektöre hizmet vermekte olan firmamız kuruluşundan itibaren AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir.

Amaçlarımız?

Nitelikli insan kaynağımız ve entelektüel sermayemiz ile Büyük Veri konularında çözümler sunarak bilgiye dayalı hizmetler sağlamayı amaçlamaktayız.

Image

Uğraşlarımız?

Savunma Sanayi, Sağlık ve Bilgi Teknolojileri, Bilişim Sektörlerinde; yüksek performanslı sistem tasarım ve geliştirme, hızlı ve güvenilir mesajlaşma çözümleri, veri analizi çözümleri, raporlama ve görüntüleme çözümleri kabiliyetlerimizle anılan sektörlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Katkılarımız?

Firma olarak KOBİ, Sanayi ve Üniversite işbirliklerine değer vermekteyiz. Ülke sanayimizin imkânlarından, Üniversitelerimizdeki bilimsel bilgi birikimlerinden karşılıklı fayda aktararak Milli gelir ile üretilmiş ileri teknoloji sahibi ürünler geliştirmeyi amaçlamaktayız. Geliştirdiğimiz ileri teknoloji ürünler için Patent/Faydalı Modeller ile ülkemizin teknolojik gelişmişlik düzeyine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Image
Copyright © 2016 Sigun, Inc.